پایه مانیتور با لامپ ضدعفونی کننده عرضه شد

به گزارش وبلاگ ساعت دیواری، یک پایه مانیتور پی سی برای فروش عرضه شده که مجهز به لامپ اشعه مافوق بنفش است و می تواند دستگاه ها را در 10 دقیقه ضدعفونی کند.

پایه مانیتور با لامپ ضدعفونی کننده عرضه شد

به گزارش خبرگزاری مالی ایران، با توجه به شیوع ویروس کرونا در چین، فعالیت های مالی و اجتماعی در این کشور راکد شده و از سوی دیگر فروش ماسک و گجت های مخصوص استرلیزه کردن رونق گرفته است.

شرکت شیائومی نیز در این اواخر در پلتفرم خرده فروشی شیائومی یوپین چند لامپ مخصوص استرلیزه کردن را عرضه کرد. اما آخرین محصول عرضه شده در این پلتفرم یک پایه مانتیور رایانه پی سی است مجهز به یک لامپ استرلیزه است. این گجت میز ضدعفونی Lego S6 Pro نام گرفته و با قیمت 999 یوان عرضه شده است.

این گجت در حقیقت شامل یک پایه نمایشگر و یک طبقه ساده است که لامپ استرلیزه UV-C همراه تایمری 10 دقیقه ای در آن نصب شده است. این گجت با استفاده از اشعه مافوق بنفش هردستگاهی را ضدعفونی می نماید و هرگونه باکتری و میکروارگانیسمی را از بین می برد.

کافی است کاربر اشیا را در محلی که لامپ اشعه مافوق بنفش وجود دارد، قرار دهد. این لامپ به طور اتوماتیک روشن و پس از 10 دقیقه خاموش می گردد.

علاوه بر آن پایه نمایشگر را می توان تنظیم کرد و ارتفاع آن تا 13.5 سانت قابل افزایش است. در کنار این موارد گجت مذکور یک دستیار هوشمند با نمایشگر لمسی 4.5 اینچی دارد. این دستیار مجهز به هوش مصنوعی است.

منبع: اقتصاد ایران

به "پایه مانیتور با لامپ ضدعفونی کننده عرضه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پایه مانیتور با لامپ ضدعفونی کننده عرضه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید