افزایش نارضایتی مردم آمریکا از عملکرد دولت ترامپ در مقابله با کرونا

به گزارش وبلاگ ساعت دیواری، 47 درصد مردم آمریکا در یک نظرسنجی جدید اعلام نموده اند از عملکرد دولت آمریکا در مقابله با ویروس کرونا ناراضی هستند.

افزایش نارضایتی مردم آمریکا از عملکرد دولت ترامپ در مقابله با کرونا

به گزارش، بر اساس نتایج یک نظرسنجی جدید که از سوی نشریه پولیتیکو و مرکز نظرنسجی مورنینگ اجرا شده است، نارضایی مردم آمریکا از عملکرد دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مقابله با ویروس کرونا افزایش یافته است.

این نظرسنجی که بلافاصله پس از اعلام ترامپ برای تمدید 30 روزه دستورالعمل های فاصله اجتماعی برای کاهش سرعت شیوع ویروس کرونا اجرا شده، نشان می دهد که 47 درصد از شرکت کنندگان در این پیمایش معتقدند که دولت، اقدامات کافی برای مقابله با شیوع این ویروس انجام نداده است و تنها 40 درصد از مردم اقدامات دولت این کشور را کافی دانسته اند.

نظرسنجی ای که دو هفته پیش برگزار شده بود، نشان می دهد که 43 درصد از مردم معتقدند که دولت اقدامات کافی در مقابله با شیوع ویروس کرونا انجام نداده و 39 درصد بر خلاف آن اعتقاد داشتند.

این در حالی است که مقامات وزارت امنیت داخلی آمریکا هشدار دادند انبار های ذخایر اضطراری تجهیزات پزشکی این کشور تقریبا خالی شده اند.

دکتر مایکل اوسترهولن، استاد دانشگاه مینه سوتا آمریکا بیان کرد که دولت این کشور هیچ طرحی برای مقابله با ویروس کرونا ندارد.

وزارت دفاع روسیه امروز چهارشنبه بیان کرد، یک فروند هواپیمای روسی حامل تجهیزات پزشکی راهی آمریکا شده است و مقامات آمریکا انتظار دارند هواپیمای روسیه امروز به آنجا برسد.

روز گذشته نیز دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا گفت: روسیه هواپیمای بزرگی که پر از تجهیزات پزشکی برای مقابله با ویروس کرونا و بیماری کووید-19 است به آمریکا ارسال نموده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "افزایش نارضایتی مردم آمریکا از عملکرد دولت ترامپ در مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش نارضایتی مردم آمریکا از عملکرد دولت ترامپ در مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید