شوتبال را از شبکه نسیم ببینید

به گزارش وبلاگ ساعت دیواری، مسابقه تلویزیونی شوتبال برای محک زدن هوش هیجانی شرکت کنندگان فراوری و از شبکه نسیم پخش می گردد.

شوتبال را از شبکه نسیم ببینید

به گزارش وبلاگ ساعت دیواری به نقل از روابط عمومی معاونت سیما، شوتبال عنوان مسابقه ای با موضوع هوش هیجانی و مشارکت قهرمانان ورزشی و نخبگان علمی و روایت سرگذشت متفاوت و پندآموز آن ها از شبکه نسیم پخش می گردد. فصل اول این مسابقه، سال قبل پخش شده بود، اما فصل جدید آن با تغییراتی به پخش رسیده است که رویکرد محتوایی و فرهنگی هم یافته است.

فصل دوم مسابقه شوتبال به رغم خطرات موجود اما با تمهیدات به کار رفته، با حضور تماشاچی همراه شده است. حضور بانوان در فصل جدید شوتبال اتفاق جدید این مسابقه در سری جدید است. بر این اساس یک قسمت، با حضور شرکت کنندگان خانم و یک قسمت هم با حضور شرکت کنندگان آقا فراوری و پخش می گردد.

استفاده از ظرفیت قهرمانان و شخصیت های خاص و پیروز در دستور کار این برنامه قرار گرفته؛ هم ورزشکاران نامی و دارای عناوین قهرمانی می آیند و هم نخبگان دانشگاهی و علمی و هم افرادی که در زندگی خودشان توفیقات بزرگی را به دست آورده اند و می توانند الگوی جوانان و نوجوانان باشند. از دانشجویان و رتبه های برتر دانشگاه های شریف و امیر کبیر گرفته تا برنده مدال طلای المپیک.

این فصل از مسابقه تلویزیونی شوتبال تا شروع ماه محرم، هر شب روی آنتن شبکه نسیم سیما می رود. پس از انتها ایام عزاداری محرم و صفر، فصل بعدی مسابقه شوتبال در 60 قسمت فراوری و پخش خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "شوتبال را از شبکه نسیم ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوتبال را از شبکه نسیم ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید