مرگ راننده روسی در پایانه بار ارتباطی با کرونا ندارد

به گزارش وبلاگ ساعت دیواری، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای آستارا گفت: مرگ راننده روسی کامیون صادرات کالا در پایانه بار این شهرستان، طبق اظهارات پدر متوفی و بررسی های اولیه عوامل بهداشت و درمان، ارتباطی با بیماری کرونا ندارد.

مرگ راننده روسی در پایانه بار ارتباطی با کرونا ندارد

به گزارش وبلاگ ساعت دیواری به نقل از ایرنا، رمضان دانش اظهار کرد: قبل از ظهر دیروز مرگ یک راننده جوان روسی در پایانه بار آستارا، مقابل تالاب استیل این شهرستان گزارش شد و با حضور تنی چند از مسئولان، مدیر شبکه بهداشت و درمان و پدر و همکاران راننده متوفی، موضوع در محل بررسی شد.

وی ادامه داد: بنا بر اظهارات پدر راننده متوفی، آنها با هم در حمل و نقل کالاهای صادراتی از آستارا به روسیه از طریق گمرک آستارا در غرب استان گیلان فعالیت می کردند و پسرش که 24 سال داشته، سابقه بیماری نداشته و مرگ او ربطی به بیماری کرونا ندارد.

دانش افزود: دکتر نظام عباسی، مدیر شبکه بهداشت و درمان آستارا نیز طبق بررسی های اولیه، ارتباط فوت راننده با بیماری کرونا را رد کرد و جسد برای بررسی های تکمیلی به سردخانه بیمارستان شهید بهشتی آستارا منتقل شد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای آستارا گفت: برابر اظهارات همکاران متوفی و رانندگان سایر کامیون های خارجی، مرگ راننده در پایانه بار به طور ناگهانی و به احتمال قوی ناشی از سکته قلبی بوده است.

برخی کاربران شبکه های اجتماعی در خصوص علت فوت راننده روسی در پایانه بار آستارا، احتمال ابتلا وی به کرونا را مطرح کرده بودند.

منبع: همشهری آنلاین

به "مرگ راننده روسی در پایانه بار ارتباطی با کرونا ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ راننده روسی در پایانه بار ارتباطی با کرونا ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید