سلطانی فر: دولت هیچ سهمی از استقلال و پرسپولیس را برای خودش نگه نمی دارد

به گزارش وبلاگ ساعت دیواری، وزیر ورزش و جوانان گفت: دولت هیچ سهمی را از دو باشگاه پرسپولیس و استقلال برای خود نگه نمی دارد.

سلطانی فر: دولت هیچ سهمی از استقلال و پرسپولیس را برای خودش نگه نمی دارد

به گزارش وبلاگ ساعت دیواری و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در سفر استانی خراسان جنوبی گفت: کار تاریخی و بزرگی بعد از 41 سال برای استقلال و پرسپولیس در حال انجام است و امیدوارم با حمایت همه دوستداران فوتبال و به ویژه پیشکسوتان عزیز در آینده نزدیک شاهد واگذاری استقلال و پرسپولیس باشیم.

وی افزود :برای خصوصی شدن دو باشگاه زمان زیادی را برای مذاکره و توافق با دولت و نهادهای مختلف اختصاص دادم و خوشبختانه امروز این واگذاری با اجماع و نظر موافق رئیس جمهور، دولت و تمامی نهادهای مرتبط به صورت کاملا تخصصی و با کمترین خطا توسط سازمان های مسئول صورت می گیرد.

سلطانی فر گفت: در پرسپولیس و استقلال آینده دولت هیچ سهمی را از دو باشگاه را برای خود نگه نمی دارد و تماماً در فرایند واگذاری در اختیار مردم، هواداران و پیشکسوتان قرار می گیرد.

وزیر ورزش و جوانان بیان نمود: با متخصصان زیادی در حوزه اقتصاد و بازار بورس صحبت کرده ام و با اطمینان می گویم ورود استقلال و پرسپولیس به بورس، رونق آن را افزایش خواهد داد و کسب و کارهای این بخش بواسطه هواداران میلیونی و جدید الورود رشد زیادی خواهد کرد.

وی اظهار داشت: مطمئن هستم با خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس، هم سودآوری آنها افزایش پیدا می کند و هم بسیاری از مسائل مدیریتی و مسائل سال های گذشته این دو تیم تکرار نخواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سلطانی فر: دولت هیچ سهمی از استقلال و پرسپولیس را برای خودش نگه نمی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: دولت هیچ سهمی از استقلال و پرسپولیس را برای خودش نگه نمی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید