دستور به عقب نشینی گارد ملی از واشنگتن دادم

به گزارش وبلاگ ساعت دیواری، دونالد ترامپ در توئیتر نوشت، دستور به عقب نشینی نیروهای گارد ملی آمریکا از شهر واشنگتن دی .سی داده است.

دستور به عقب نشینی گارد ملی از واشنگتن دادم

به گزارش وبلاگ ساعت دیواری به نقل از ایسنا، این خبر در حالی از سوی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا اعلام شده که انتظار می رود جمع هر چه بیشتری از معترضان به تبعیض نژادی و خشونتهای پلیس این کشور به خیابانهای شهرهای این کشور بیایند.

ترامپ کمی قبل از آن نیز از نیروهای پلیس واشنگتن و گارد ملی از بابت اقداماتشان در قبال تظاهرات گسترده در اعتراض به کشته شدن جورج فلوید سیاهپوست به دست پلیس آمریکا تشکر نموده بود.

ترامپ در توئیت جدیدی نوشت: من به گارد ملی دستور دادم فرایند عقب نشینی از واشنگتن دی.سی را حالا که همه چیز کاملا تحت کنترل است آغاز کند. آنها به خانه خواهند رفت اما می توانند سریعا در صورت احتیاج بازگردند. شب قبل تعداد خیلی کمتری از معترضان نسبت به آنچه که پیش بینی میشد ظاهر شدند!

این تصمیم ترامپ برای خارج ساختن نیروهای گارد ملی از واشنگتن در حالی مطرح شده که همچنان اعتراضات در آمریکا علیه نژادپرستی که به انگیزه کشته شدن جورج فلوید به دست پلیس آ؛از شد، ادامه دارد.

منبع: جام جم آنلاین

به "دستور به عقب نشینی گارد ملی از واشنگتن دادم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور به عقب نشینی گارد ملی از واشنگتن دادم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید