یاری 3 میلیارد ریالی تیم گل گهر سیرجان برای مقابله با کرونا

به گزارش وبلاگ ساعت دیواری، سرمربی، کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال گل گهر سیرجان سه میلیارد ریال از محل مبالغ قراردادهای خود را برای مبارزه با ویروس کرونا اختصاص دادند.

یاری 3 میلیارد ریالی تیم گل گهر سیرجان برای مقابله با کرونا

به گزارش وبلاگ ساعت دیواری، محمد جواهری مدیرعامل باشگاه گل گهر سیرجان در مورد اختصاص 3 میلیارد ریال برای مقابله با کرونا گفت: با شیوع ویروس کرونا، شاهد جان فشانی و از خودگذشتگی های بیشمار کادر درمان در سراسر کشور و در شهرستان سیرجان بوده ایم. از آنجایی که این بیماری بی مقدمه و بدون پیش بینی در سراسر دنیا شیوع پیدا کرد، بسیاری از ملزومات پزشکی و اقلام ضروری و بهداشتی از جمله ماسک و دستکش و لباس ویژه پزشکان در سراسر کشور با کمبود روبرو شد.

وی اضافه نمود: همدلی و همراهی مردم ایران همیشه زبانزد خاص و عام بوده و این همدلی در مبارزه با شیوع ویروس کرونا نیز خود را نشان داد و در جای جای ایران شاهد آن بودیم که مردم با همراهی و حمایت کادر درمان نقش موثری در عبور از این بحران ایفا نموده اند.

جواهری گفت: از آنجایی که همدلی و همراهی با کادر درمان می تواند انگیزه این فداکاران خط مقدم درمان را در مقابله با بیماری کرونا افزایش دهد؛ سرمربی، کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال گل گهر سیرجان نیز بر آن شدند تا در این اقدام خداپسندانه نقشی هر چند کوچک ایفا کنند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر سیرجان به اهدای مبالغی توسط تیم فوتبال گل گهر به منظور حمایت از کادر درمان اشاره نمود و گفت: به همین منظور؛ سرمربی، کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال گل گهر در راستای مبارزه با بیماری مهلک کرونا و حمایت از کادر پزشکی و درمان شهرستان سیرجان مبالغی را جمعا تا سقف سه میلیارد ریال از قراردادهای خود به این منظور اختصاص دادند که به زودی اقلام بهداشتی و ضروری خریداری شده و در اختیار بیمارستان و دانشگاه علوم پزشکی شهرستان قرار داده خواهد شد.

جواهری توضیح داد: جا دارد از این اقدام خداپسندانه اعضای تیم فوتبال و همدلی و همراهی با جان برکفان خط مقدم درمان تقدیر و تشکر نمایم. زحمات این عزیزان قابل تقدیر و ستایش است. ضمن آرزوی بهبودی برای تمامی مبتلایان به ویروس کرونا و عرض خداقوت به کادر پزشکی و درمان شهرستان سیرجان؛ برای اعضای تیم فوتبال گل گهر سربلندی و سلامتی خواستارم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "یاری 3 میلیارد ریالی تیم گل گهر سیرجان برای مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری 3 میلیارد ریالی تیم گل گهر سیرجان برای مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید