ساکنان یک روستا در حسکه سوریه، مانع عبور تروریست های آمریکایی شدند

به گزارش وبلاگ ساعت دیواری، ساکنان روستایی در شمال شرق سوریه به پنج خودروی زرهی آمریکا اجازه ندادند از این روستا عبور نمایند و آنان را مجبور به عقب نشینی کردند.

ساکنان یک روستا در حسکه سوریه، مانع عبور تروریست های آمریکایی شدند

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ساعت دیواری، ساکنان روستای حامو در ریف شهر قامشلی در شمال شرق سوریه بار دیگر با عناصر تروریستی آمریکایی درگیر شدند.

رادیو سوریانا گزارش داد که ساکنان این روستا با همکاری ارتش سوریه، مانع از حرکت یک کاروان نظامی متعلق به اشغالگران آمریکایی شدند.

این کاروان آمریکایی شامل پنج خودروی زرهی بود که ساکنان و ارتش سوریه اجازه ندادند از این روستا، عبور کند و مجبور به عقب نشینی شد.

ساکنان این روستا در هشتم فروردین ماه جاری نیز مانع از عبور یک کاروان نظامی آمریکایی شد و این کاروان مجبور شد عقب نشینی کند.

ساکنان حامو با پرتاب سنگ به سمت خودروهای زرهی آمریکا، با شماری از آنان درگیر شدند، ولی عناصر آمریکایی وقتی با مقاومت ساکنان روبرو شدند، از مسیری که آمده بودند، بازگشتند.

تروریستهای آمریکایی برای چپاول نفت سوریه، در استان حسکه واقع در شمال شرق و استان دیرالزور واقع در شرق این کشور حضور دارند.

عناصر موسوم به نیروهای دموکراتیک سوریه که غالبا شبه نظامیان کُرد هستند و آلت دست ایالات متحده به شمار می فرایند، به عناصر آمریکایی در غارت نفت سوریه یاری می نمایند.

اخیرا منابع خبری تأکید کردند که عناصر آمریکایی و کُرد با همکاری تروریست های داعش و عناصر تروریستی وابسته به ترکیه، نفت سوریه را به یغما می برند (جزئیات بیشتر).

ص

منبع: خبرگزاری فارس

به "ساکنان یک روستا در حسکه سوریه، مانع عبور تروریست های آمریکایی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساکنان یک روستا در حسکه سوریه، مانع عبور تروریست های آمریکایی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید