ربیعی: نباید در حق تیمی اجحاف گردد، لغو کامل لیگ دسته اول عادلانه نیست، پاسخ مدیرعامل بادران بماند برای بعد

به گزارش وبلاگ ساعت دیواری، سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: برای ادامه یا لغو لیگ دسته اول باید تمهیداتی اندیشیده گردد که در حق تیمی اجحاف نگردد.

ربیعی: نباید در حق تیمی اجحاف گردد، لغو کامل لیگ دسته اول عادلانه نیست، پاسخ مدیرعامل بادران بماند برای بعد

محمد ربیعی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ ساعت دیواری درباره شرایط تیم مس رفسنجان در تعطیلی مسابقات لیگ دسته اول، گفت: شرایط بسیار مطلوبی قبل از تعطیلی مسابقات لیگ داشتیم، اما هیچ چیز مهمتر از سلامت مردم نیست. آرزو می کنم هر چه سریع تر بیماری کرونا ریشه کن گردد و مردم جهان در سلامت باشند. همان طور که گفتم قبل از تعطیلی لیگ تیم ما فرایند بسیار خوبی داشت و در 12 بازی آخرمان فرایند صعودی را طی نموده بودیم. در هر صورت اکنون ما هم سعی کردیم به بازیکنان مان برنامه تمرینی بدهیم و آرزو می کنیم هر چه سریع تر مسائل رفع گردد.

وی در واکنش به سؤالی درباره لغو احتمالی مسابقات لیگ و اینکه چه تصمیمی باید برای این مسابقات گرفته گردد، گفت: موضع معین من و باشگاه مس رفسنجان این است که هرچه سریع تر بیماری کرونا رفع گردد و مسابقات ادامه پیدا کند، اما اگر به این نتیجه برسند که لیگ دسته اول به طور کامل لغو گردد، به نظرم دو، سوم بازی ها برگزار شده و ما قهرمان نیم فصل بودیم و هشت امتیاز هم با سایر تیم ها فاصله داریم. ما زحمات زیادی کشیدیم تا به این صندلی برسیم. مطمئناً تمهیداتی اندیشیده خواهد شد که در حق تیمی اجحاف نگردد. به نظرم اینکه بازی ها را به صورت کامل لغو نمایند تصمیم عادلانه ای نیست.

سرمربی تیم فوتبال رفسنجان در واکنش صحبت های قربانی، مدیرعامل باشگاه بادران مبنی بر اینکه ربیعی در هفته های پایانی خودش تیمش را بر هم خواهد زد و سابقه این کار را در بادران دارد، گفت: در رابطه با اتفاقات گذشته حرف زیاد است، اما من از توصیه ایشان تشکر می کنم و صحبت های او را به عنوان یک توصیه می بینم. با اینکه با حرف های او موافق نیستم، اما ان شاءالله پاسخ بماند برای بعد. ما باید الان حواس مان به کار خودمان باشد که بتوانیم کارمان را درست انجام دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ربیعی: نباید در حق تیمی اجحاف گردد، لغو کامل لیگ دسته اول عادلانه نیست، پاسخ مدیرعامل بادران بماند برای بعد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربیعی: نباید در حق تیمی اجحاف گردد، لغو کامل لیگ دسته اول عادلانه نیست، پاسخ مدیرعامل بادران بماند برای بعد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید