برخورد قاطع با گرانفروشان و اخلالگران بازار کهگیلویه و بویراحمد در شرایط کرونایی

به گزارش وبلاگ ساعت دیواری، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد معاون هماهنگی امور مالی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در مورد تمهیدات حوزه مالی استان جهت نظارت بر بازار، گفت: با گران فروشان و اخلال گران در بازار براساس مُر قانون برخورد می گردد.

برخورد قاطع با گرانفروشان و اخلالگران بازار کهگیلویه و بویراحمد در شرایط کرونایی

سید حشمت الله صمیمی با تاکید بر اینکه به صورت روزانه شرایط بازار استان را به دستور استاندار استان رصد می کنیم، اضافه کرد: چند نرخی بودن بعضی کالاها در بازار اصلا توجیه پذیر نیست.

وی اظهار کرد: آن چیزی که مردم را عذاب می دهد چند نرخی بودن قیمت کالاهای مشابه در سطح بازار است که ضروری است دستگاه های نظارتی با قاطعیت با متخلفین برخورد نمایند.

معاون هماهنگی امور مالی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از وفور کالاهای اساسی در بازار کهگیلویه و بویراحمد اطلاع داد و توضیح داد: یکی از اقدامات اساسی دولت در طی چند سال اخیر، ذخیره سازی کالاهای اساسی در انبارهای استان و کشور به طور بی سابقه بوده است.

صمیمی دوست ادامه داد: در این شرایط سخت کرونایی خیلی ها به سهم خویش یاری کردند و بخش عظیمی از اصناف استان علی رغم مسائل فراوان جهت قطع زنجیره این ویروس منحوس کسبه خود را تعطیل کردند، اما متاسفانه تعداد اندکی از صنوف به خصوص کسانی که در این مدت باید نسبت به ارائه خدمت اقدام می کردند ولی در حق مصرف نمایندگان اجحاف نموده که ضروری است با این افراد برخورد قاطع گردد.

وی با تاکید بر اینکه حضور بازرسین و برخورد با متخلفین بازار باید برای مردم محسوس باشد، مطرح کرد: بازرسی ها و نظارت بر بازار باید به وسیله صداوسیما و رسانه ها اطلاع رسانی گردد و مردم باید احساس نمایند که ناظرین در بازار حضور دارند و با هرگونه تخلفی برخورد می نمایند.

به گزارش وبلاگ ساعت دیواری به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، معاون هماهنگی امور مالی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت تشدید بازرسی ها و برخورد آنی با متخلفان تاکید نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برخورد قاطع با گرانفروشان و اخلالگران بازار کهگیلویه و بویراحمد در شرایط کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخورد قاطع با گرانفروشان و اخلالگران بازار کهگیلویه و بویراحمد در شرایط کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید